עד כמה משחקי פוקר יכולים להיות רווחיים והאם אפשר להפוך פוקר מקוון למקור הכנסה?

כמה אפשר להרוויח ממשחקי פוקר אינטרנטיים, האם פלטפורמת GGPOKER יכולה להיות מקור הכנסה בלעדי שלכם, ומה חשוב לדעת לפני שמתחילים לשחק עם כסף אמיתי בזירה האינטרנטית

תוכן עניינים

ישנן דרכים רבות להרוויח כסף באינטרנט, ופוקר הוא בהחלט אחת הדרכים הלגיטימיות לעשות זאת. למעשה, ישנם אלפי שחקנים מובילים, שמשחקים פוקר מקוון על בסיס יומיומי ומרוויחים מזה כסף טוב.

ואם נרצה להשיב על שאלת הנושא של המאמר, נוכל לומר באופן כללי, שבהחלט אפשר להתפרנס ממשחקי פוקר באינטרנט. עם זאת, השאלה שנכון יותר לשאול היא, עד כמה זה קשה?

כדאי שנבהיר כבר מעכשיו, זה די קשה ודורש הרבה תרגול, מסירות והקרבה.

פוקר מקוון הוא עבודה

הדבר הראשון שחשוב להבין הוא, שכדי להתפרנס מפוקר מקוון, אתם צריכים להצליח במה שאתם עושים בצורה יוצאת דופן. מסיבה זו, אם הפוקר הוא רק תחביב או סוג של בילוי עבורכם, אתם עשויים להרוויח מידי פעם, ובפעמים אחרות אתם עלולים גם להפסיד, אבל בהחלט לא תוכלו להפוך את GGPOKER למקור פרנסה. רק ברגע שתבינו, שעליכם להקדיש לזה מרבית הזמן והאנרגיה שלכם, וגם לא מעט כסף, אתם בדרך הנכונה להתחיל לשחק פוקר מקצועי ולסלול את דרככם לצד השחקנים הגדולים שמצליחים להרוויח מזה את לחמם.

הבינו כיצד ניתן להרוויח כסף מפוקר מקוון

להרוויח ממשחק פוקר פירושו להבין את הדרך שבה הכסף זורם בתוך המשחק.

הדבר הראשון שאתם צריכים לקחת בחשבון הוא, שרוב האנשים משחקים פוקר בשביל הכיף. חלקם עשויים להיות טובים בזה, אבל המציאות היא שרבים מהם הם לא מגיעים כדי לעשות מזה את המשכורת החודשית שלהם. 

עובדה זו לכשעצמה מהווה אחת הדרכים לעשות כסף במשחק פוקר – משחק מול שחקנים שמחפשים ליהנות, ובמקרה הטוב גם להרוויח, במיוחד אם הם חובבנים או פחות מקצועיים מכם, הוא נקודת פתיחה נהדרת, שמגדילה את הסיכויים שלכם להצליח ולהרוויח יותר.

עם זאת, משחק נגד חובבנים או אנשים שמחפשים דרך מהנה להעביר את הזמן לא צריך להיות מקור ההכנסה העיקרי שלכם, ולמעשה, רק ברגע שיש לכם מספיק הון להשקיע במשחק, תוכלו לראות תשואות גבוהות יותר. במילים אחרות, משחק פוקר בטורנירים עם הימור נמוך לעולם לא ישתווה למשחק בהימור גבוה. לכן, רק אם אתם מספיק טובים כדי לנצח יריבים בהימור גבוה, אתם יכולים להתחיל להרגיש את הרווח שיכול להיות לכם מהמשחק.

אם אתם באמת רוצים לעשות כסף מפוקר מקוון, אחד הדברים החשובים שעליכם להבין מיד הוא, שהשונות לא אמורה להשפיע עליכם. שחקני פוקר מקצועיים יודעים שהם עלולים לאבד את כל הערימה שלהם, ומוכנים להפסד על בסיס זה בטווח הקצר. במילים אחרות, הם מבינים שאלמנט המזל הוא גורם בלתי נמנע במשחק הפוקר ושעשויות להיות להם תקופות שבהן הם מפסידים יותר ממה שהם מרוויחים.

גם מי שמרוויח עלול להפסיד

לא משנה כמה טובים תהיו, כל שחקן מקצועי באינטרנט בכלל, וב- GGPOKER, שמרוויח הרבה כסף בדרך זו מודע לסיכון. כשחושבים על זה, הסיכון הוא חלק בלתי נמנע מפתיחתו של כל עסק, ובאופן כללי, הוא גם חלק מהחיים, וככזה, אין זה מפתיע לראות אותו נוכח במשחק הפוקר.

יש לכם מה ללמוד

כדי להיות שחקני פוקר מקוון מצליחים, נדרש מכם לצפות במאות סרטונים ולקרוא עשרות ספרים על פוקר. פוקר הוא משחק פשוט לכאורה, ובהחלט משעשע לשחק בו מדי פעם. עם זאת, יש הרבה ידע תיאורטי שאתם צריכים לרכוש לפני שאתם יכולים לקרוא לעצמכם שחקנים מקצועיים.

חשוב להתחיל ולהבין מה עם עקרונות עשיית הכסף שאתם צריכים להכיר.

מרבית הספרים המקצועיים של הפוקר עוסקים במתמטיקה של הפוקר, וככל שתקדימו לקבל את העובדה הזו, כך תהפכו  לטובים יותר. המשמעות של לשחק פוקר באינטרנט כמקצוענים היא להתמודד עם הרבה מספרים, סטטיסטיקות, סיכויים ועוד. זה אומר שעליכם לפתח מיומנויות חישוב כדי לנסות לחזות את התוצאה הטובה ביותר האפשרית של היד שלכם ולקבל את ההחלטה המדויקת ביותר מבחינה מתמטית.

לוקח זמן לשלוט בזה, ולא מדובר בימים או שבועות – מדובר בשנים על שנים של ניסיון. אתם לא באמת צריכים להיות מתמטיקאים מוכשרים כדי לעשות את זה, אתם רק צריכים להבין את התהליכים האלה מיד וליישם אותם במפגשי הפוקר המקוונים שלכם.

זה לא מתאים לכולם

בין אם תרצו בכך או שלא, כולם נולדים עם כישרונות מסוימים. למרות שהכישרון הוא 2% ועבודה קשה 98%, חשוב לקבל את העובדה, שללא 2% הכישרון הנדרשים, לא ניתן להגיע לביצועים מעולים, ולמרבה הצער, כדי להרוויח ממשחקי פוקר מקוונים, עליכם להימנות בין 10-20% מהשחקנים המובילים בפלטפורמה שבה אתם משתמשים. כדי לעשות זאת, אתם צריכים כישרון מסוים.

אבל מהו בעצם כישרון פוקר?

כישרון פוקר הוא המיומנות לקרוא את האנשים ואת מעשיהם. לפעמים זה יותר כמו אינטואיציה מאשר מיומנות. אפשר ללמוד את זה עם הזמן, אבל אנשים מסוימים צריכים הרבה יותר זמן כדי לשלוט בזה מאחרים למרבה הצער, חלק מהשחקנים לא ישלטו בזה לעולם.

לכן, הגישה הטובה ביותר לשחק פוקר מקוון היא לקבל את העובדה שזה לא מתאים לכל אחד. זה דורש שילוב ספציפי של כישרון ועבודה קשה שיש רק לחלק מהאנשים.

* כל האמור באתר מאניטיים הוא מידע כללי בלבד ואין לראות בו ייעוץ. אנחנו לא יועצי השקעות, סוכני ביטוח או יועצי פנסיה, אנחנו כן אוהבים שלאנשים יש יותר כסף פנוי ושמחים לעזור בזה.

17 אפיקי השקעה

רעיונות ל-17 אפיקי השקעה שיגדילו לכם את ההכנסות.
חלקם יותר נגישים ופשוטים, חלקם יותר מוכרים, כמה יפתיעו אתכם.
את כולם כדאי להכיר כי כל אחת מהן היא דרך לעשות כסף.

שיתוף

לקבלת הצעה לפתיחת קופת גמל להשקעה וקרן השתלמות

עצמאים מתחילים?

המלצות קריאה

אולי תאהבו גם

מאמר אקראי מהאתר שלנו. גלו משהו חדש על לעשות כסף!

אדם צובר אדניות
משק בית

אדם צובר

אחד הפחדים מהנוודות הדיגיטלית הוא מה עם כל החפצים שצברתי, שהם אני והם הבית. לצאת לנדודים אומר להיפרד מהם. חלקם זמנית וחלקם לתמיד. ובכל זאת, נדודים.

המשך קריאה »

חינם! 17 אפיקי השקעה

רעיונות ל-17 אפיקי השקעה שיגדילו לכם את ההכנסות.

נושאים עיקריים

לקריאה נוספת

נוודים דיגיטליים בסנטוריני
נוודים דיגיטליים
ליאור שפירא

לעבוד מסנטוריני, יוון (ומתכון)

סנטוריני יפיפה בתמונות. במציאות פירה, בירת האי, היתה נפילה קשה. פריבולוס בצד המזרחי של האי התגלתה כמקום השווה באמת. ויש גם המלצות ומתכון ללביבות עגבניה של סנטוריני.

קריאה נוספת >>

להגדיל חסכון ב-5 צעדים פשוטים

1. מלאו את הפרטים
2. פתחו קופת גמל להשקעה או קרן השתלמות עם הטבה בדמי הניהול
3. בנו את התמהיל המתאים לכם ביותר בעזרת היועצים של טרפז פיננסים
4. הפקידו כסף עד סוף השנה
5. הגדילו את החסכון שלכם.

ימים
שעות
דקות
שניות

עד סוף השנה

* ההטבה גם לשכירים וגם לעצמאים
** ההטבה ללא עלות מעבר לדמי הניהול

ב-31.12 נגמרת שנת המס וההפקדה מתאפסת. חבל לפספס שנה.

עוסקים פטורים? חושבים על פתיחת עוסק?

ניהול עוסק לעצמאים מתחילים

קבלו פרק בחינם מתוך הספר חצי מליון ש"ח עד גיל 35 שבכתיבה בימים אלו!

17 אפיקי השקעה

רעיונות ל-17 אפיקי השקעה שיגדילו לכם את ההכנסות.
חלקם יותר נגישים ופשוטים, חלקם יותר מוכרים, כמה יפתיעו אתכם. את כולם כדאי להכיר כי כל אחת מהן היא דרך לעשות כסף.