האם שווה להיות מנעולן? כמה מרוויח מנעולן מוסמך

גם אתם תוהים אם לעשות הסבת מקצוע? מדוע שלא תנסו לעשות קורס מנעולנים? לפניכם כל התשובות. ארבע סיבות לעשות קורס מנעולנים.

תוכן עניינים

מגפת הקורונה שפוקדת אותנו בשנתיים האחרונות גרמה וגורמת לאנשים רבים לחשוב על העתיד שלהם; תקופת החל"תים וחוסר היציבות התעסוקתית והכלכלית הביאה אנשים רבים לנסות כיוונים תעסוקתיים חדשים ולעשות הסבות מקצוע. גם אתם תוהים אם לעשות הסבת מקצוע? מדוע שלא תנסו לעשות קורס מנעולנים? לפניכם כל התשובות.

  • מקצוע יציב וחיוני – תקופת הקורונה לצד ההוצאות לחל"ת הביאה אנשים רבים לחוסר יציבות תעסוקתית. מנעולן הינו מקצוע חיוני שתמיד יש בו צורך, כך שישנה עבודה בשפע.
  • מתאים גם לשכירים וגם לפרילנסרים – העולם מתחלק לשניים – אלו שמעדיפים להיות שכירים ואלו שמעדיפים להיות פרילנסרים. בין אם את או אתה אוהבים את היציבות שבשכירות או את החופש שבלהיות עצמאי, לאחר הכשרה כמנעולן ישנו החופש לבחור האם לעבוד כעצמאי או לעבוד כשכיר בחברה.
  • אין צורך בניסיון קודם – תהליך ההכשרה של קורס מנעולן אינו מצריך ניסיון קודם, כך שהוא מתאים לכולם. לאחר תהליך ההכשרה תוכלו לצאת עם מקצוע מכובד בידיכם.
  • מתאים גם להסבת מקצוע – אם אתם מרגישים שחוקים מהעבודה שלכם או לא מרוצים מהמקצוע שלכם, קורס מנעולנות יכול להיות כיוון חדש, מעניין ומרענן עבורכם, לא משנה במה עבדתם קודם לכן.
  • תהליך הכשרה קצר – ישנם מספר מוסדות בהם ניתן לעשות קורס מנעולנות וזמן ההכשרה משתנה בין מוסד למוסד. כך או כך, זמן ההכשרה נע בין קורסים ממוקדים של שבועיים בלבד לבין קורסים היכולים להימשך כ-4 חודשים. זה לא משנה באיזה מוסד תבחרו, תוך חצי שנה תוכלו לצאת עם מקצוע ביד!
  • עלות ההכשרה – אם תכתבו בגוגל "מחירים של קורס מנעולן" יעלו בפניכם כל מיני מוסדות המציעים קורסים במגוון משתנה של מחירים. העלויות של קורס מסוג זה עולות לרוב כמה אלפי שקלים, כך שההשקעה מחזירה את עצמה תוך זמן קצר.

כיצד בוחרים קורס מנעולן ברמה גבוהה?

כאמור, אם נחפש בגוגל קורס מנעולן יעלו בפנינו אופציות רבות. כיצד נבחר קורס מנעולן ברמה גבוהה? הדרך הטובה ביותר לקבל מושג על קורס כזה או אחר היא לקרוא המלצות. המלצות נותנות לנו מושג על חוויית הלמידה וההכשרה ממקור ראשון. במוסדות מסוימים ישנם אף דפים של המלצות בוגרים הניתן להתרשם מהן. ניתן אף להגדיל ולעשות ולנסות ליצור קשר עם אותם הבוגרים ולשאול אותם ממה היו מרוצים בקורס אותו הם למדו ולקבל מהם תמונה גדולה יותר על אופן ואופי ההכשרה.

* כל האמור באתר מאניטיים הוא מידע כללי בלבד ואין לראות בו ייעוץ. אנחנו לא יועצי השקעות, סוכני ביטוח או יועצי פנסיה, אנחנו כן אוהבים שלאנשים יש יותר כסף פנוי ושמחים לעזור בזה.

17 אפיקי השקעה

רעיונות ל-17 אפיקי השקעה שיגדילו לכם את ההכנסות.
חלקם יותר נגישים ופשוטים, חלקם יותר מוכרים, כמה יפתיעו אתכם.
את כולם כדאי להכיר כי כל אחת מהן היא דרך לעשות כסף.

שיתוף

לקבלת הצעה לפתיחת קופת גמל להשקעה וקרן השתלמות

עצמאים מתחילים?

המלצות קריאה

אולי תאהבו גם

מאמר אקראי מהאתר שלנו. גלו משהו חדש על לעשות כסף!

חינם! 17 אפיקי השקעה

רעיונות ל-17 אפיקי השקעה שיגדילו לכם את ההכנסות.

נושאים עיקריים

לקריאה נוספת

עידן וליאור נוודים דיגיטליים
נוודים דיגיטליים
ליאור שפירא

נוודים דיגיטליים, מבוא

עידן ואני לא כבולים למשרד, אין לנו ילדים. אנחנו יכולים לגור ולעבוד מכל מקום. שבועיים פה, חודש כאן. בואו נראה אם הרעיון הזה ישים או שהוא נשמע טוב רק בתיאורה.

קריאה נוספת >>

להגדיל חסכון ב-5 צעדים פשוטים

1. מלאו את הפרטים
2. פתחו קופת גמל להשקעה או קרן השתלמות עם הטבה בדמי הניהול
3. בנו את התמהיל המתאים לכם ביותר בעזרת היועצים של טרפז פיננסים
4. הפקידו כסף עד סוף השנה
5. הגדילו את החסכון שלכם.

ימים
שעות
דקות
שניות

עד סוף השנה

* ההטבה גם לשכירים וגם לעצמאים
** ההטבה ללא עלות מעבר לדמי הניהול

ב-31.12 נגמרת שנת המס וההפקדה מתאפסת. חבל לפספס שנה.

עוסקים פטורים? חושבים על פתיחת עוסק?

ניהול עוסק לעצמאים מתחילים

קבלו פרק בחינם מתוך הספר חצי מליון ש"ח עד גיל 35 שבכתיבה בימים אלו!

17 אפיקי השקעה

רעיונות ל-17 אפיקי השקעה שיגדילו לכם את ההכנסות.
חלקם יותר נגישים ופשוטים, חלקם יותר מוכרים, כמה יפתיעו אתכם. את כולם כדאי להכיר כי כל אחת מהן היא דרך לעשות כסף.