כסף בקיר

ההסכת הזה הוא שילוב של היכרות ומוכר. מצד אחד יש דיבור נרחב על חוויה שרק מי שבבעלותו נדל"ן יכול להכיר, אך החוויות האלו מונגשות בצורה שכל אחד יכול להבין, וגם ירצה לדרוך בעולם הזה.
הפודקאסט כסף סקיר

נושא: נדל"ן
אורך פרק: 15-30 ד'
עוסק ב: סיפורים אישיים על נושאים חשובים בעולם הנדל"ן, מבחינה כספית
מיועד ל: מי שרוצה להחכים בנושא במטרה להיכנס לתחום
שפה: עברית
אתר הפודקאסט

האסוציאציה הראשונה לביטוי "כסף בקיר" בשבילי היא הזהב שאנחנו מחביאים בבית, ירושה מסבתא יפה. אל תתלהבו מדי, מדובר בדבר שהוא בעיקר סנטימנטלי, אבל אנחנו מפחדים שמישהו יחשוב לגנוב אותו. מעין שדרוג לסטיגמה של האבא בסרטים ישראליים ישנים שמחביא את הכסף בבלטות. במקרה, הפודקאסט הזה לא מתעסק בגניבות, אלא עסקים חוקיים לגמרי וכאמור – בעולם הנדל"ן.

כמו העולם, הטלפונים והשיטות המשפחתיות שלנו לשמור על ירושות, גם הנדל"ן משתדרג ומשתנה בשנים האחרונות. יש כמויות עצומות של חדשות, עדכונים וכתבות בנושא, במיוחד באתרים כלכליים. בגלל זה, כנראה, קיימת סטיגמה שלילית על לימודי כלכלה, או לפחות הרלוונטיות שלהם להתנהלות כלכלית בעולם האמיתי. זו אחת מהסיבות שבגללה אנחנו קיימים – ידע רלוונטי, ברור ונגיש לכל על כסף.

מה יש בפודקאסט

התוכנית בהנחיית גיא ליברמן, עורך הנדל"ן בעיתון הכלכלי "גלובס". בכל פרק יש אורח אחר שמדבר על הנושא הספציפי בתוך עולם הנדל"ן שיש להכיר, ובהקשבה רציפה תוכלו לקבל תמונה מלאת זוויות בתחום שנראה גדול מדי. ההסתכלות היא אנושית, ומתעסקת גם במספרים אבל בעיקר בהתנהגות אנושית וחשיבה מקורקעת, במובן הטוב של המילה. בכל זאת מדובר בנדל"ן שאינו בשמיים או בים. הפודקאסט מכיל יותר מחמישים פרקים שעוסקים בדברים הפופולארים והעדכניים שאנחנו שמעים מהצד על עולם הדירות והקרקעות.

הרבה ממה שאנחנו מסקרים כאן הוא צהר לעולם מסוים, או חינוך פיננסי כללי, אבל ההסכת הזה משלב את שניהם. מצד אחד יש דיבור נרחב על חוויה שרק מי שבבעלותו נדל"ן יכול להכיר, אך החוויות האלו מונגשות בצורה שכל אחד יכול להבין, וגם ירצה לדרוך בעולם הזה.

ספוילר: אף לא אדם אחד נרצח במהלך הפרק למיטב ידיעתי. מעלים על פני השטח את מה שכדאי ללמוד לפני שמתחילים, על התהליך עצמו, כדי לדעת לא לטעות ברמה גבוהה
נשמע כמו הסרט החדש של דיסני, אבל מסתבר שלא. עם תכנון והשקעה נכונים תוכלו לדעת שגם לילדים שלכם תהיה דירה לגור בה.קריטי בחמסין ובקרה, במיוחד אם החלטתם שנדל"ן מתאים לכם. בפרק הזה לומדים איך לדלות מידע מפני סערת הרעיונות והדעות שפוגשים.

* כל האמור באתר מאניטיים הוא מידע כללי בלבד ואין לראות בו ייעוץ. אנחנו לא יועצי השקעות, סוכני ביטוח או יועצי פנסיה, אנחנו כן אוהבים שלאנשים יש יותר כסף פנוי ושמחים לעזור בזה.

17 אפיקי השקעה

רעיונות ל-17 אפיקי השקעה שיגדילו לכם את ההכנסות.
חלקם יותר נגישים ופשוטים, חלקם יותר מוכרים, כמה יפתיעו אתכם.
את כולם כדאי להכיר כי כל אחת מהן היא דרך לעשות כסף.

שיתוף

לפתיחת חשבון מסחר באקסלנס טרייד שדורשים את ההון הכי נמוך לפתיחת תיק (20K). אני אשמח שתפתחו אותו דרך הקישור שלי. כשנרשמים דרכי מקבלים, חוץ מכל ההטבות למצטרפים חדשים, גם 100 ש"ח מתנה. להצטרפות

המלצות קריאה

אולי תאהבו גם

מאמר אקראי מהאתר שלנו. גלו משהו חדש על לעשות כסף!

לקבל כסף מהר
להגדיל הכנסות

6 דרכים לקבל כסף מהר

צריכים כסף עכשיו ומיד? 6 דרכים לקבל כסף מהר – איתור והחזר כסף שמגיע לכם, הגדלת הכנסה מהירה או הקטנת הוצאות חפוזה.

המשך קריאה »

חינם! 17 אפיקי השקעה

רעיונות ל-17 אפיקי השקעה שיגדילו לכם את ההכנסות.

נושאים עיקריים

שיתוף

לקריאה נוספת

השקעות לעצלנים הפודקאסט
פודקאסטים על כסף
ליאור שפירא

השקעות לעצלנים – הפודקאסט

נושא: השקעות, למתחיליםאורך פרק: 9-45 דקותמתאים ל: מי שרוצה להבין את הבסיס של ההשקעות ואיך להתחילשפה: עבריתלאתר של תמיר מנדובסקי תמיר מנדובסקי הוא מהטובים. כשפתחתי את מאניטיים הוא

קריאה נוספת >>

להגדיל חסכון ב-5 צעדים פשוטים

1. מלאו את הפרטים
2. פתחו קופת גמל להשקעה או קרן השתלמות עם הטבה בדמי הניהול
3. בנו את התמהיל המתאים לכם ביותר בעזרת היועצים של טרפז פיננסים
4. הפקידו כסף עד סוף השנה
5. הגדילו את החסכון שלכם.

ימים
שעות
דקות
שניות

עד סוף השנה

* ההטבה גם לשכירים וגם לעצמאים
** ההטבה ללא עלות מעבר לדמי הניהול

ב-31.12 נגמרת שנת המס וההפקדה מתאפסת. חבל לפספס שנה.

עוסקים פטורים? חושבים על פתיחת עוסק?

ניהול עוסק לעצמאים מתחילים