הון ומיקרופון – רימון חייט

יועץ ההשקעות האנושי והחם ביותר שייצא לכם להכיר מדבר על נושאים בוערים במטרה להנגיש אותם לכל אישה ואיש.
רימון חייט עם מיקרופון

נושא: חינוך פיננסי
אורך פרק: 20-50 דקות
עוסק ב: נושאים מגוונים בהקשר של חינוך כלכלי
מיועד ל: מי שרוצה להחכים בנושא
שפה: עברית
אתר הפודקאסט

על בעל הפודקאסט

רימון חייט מתעסק בייעוץ של השקעות ומשכנתאות. חלק מהגישה שלו הוא להתייחס גם לחיים האישיים של מי שמחפשים את נתיבי ההשקעה היעילה ולא רק למצבם הכלכלי. חוץ מזב יש לו גם ספר בנושא משכנתאות ובלוג בתחום. בקיצור – הוא יועץ משכנתאות ויוצר שפע של תוכן כלכלי.

המטרה העיקרית בתוכן שהוא מייצר, לדבריו, זו הנגשת המושגים הכלכליים הכבדים והעמוסים לאנשים הפשוטים, כדי למנוע מצב של טעויות קריטיות או חוסר מעש כלכלי בגלל בורות.

מה יש בפודקאסט?

מדובר אולי בתוכן האקלקטי ביותר שתשמעו. פרק יכול להיות המלצה קצרה על ספר איכותי ויכול להיות שיחה של כמעט שעה על סיכונים וסיכויים בנדל"ן. בכולם יש המון מידע חשוב כלכלית שמוסבר בצורה פשוטה וקלה להבנה.

המשפט המפורסם על כך שאסור לשפוט ספר לפי הכריכה שלו כנראה נכתב על ההסכת הזה. בשמיעה ראשונית קשה להתגבר על רעשי הרקע של הנשימות והעריכה הפשוטה מאוד, אבל כששמתי את אחד הפרקים על מהירות של כפול 2, כמו הקורסים באוניברסיטה, צלילי הרקע נעלמו והצלחתי להתמקד בעיקר וללמוד המון.

כל פרק נועד בעיקר לפתוח את הראש. חייט מתעסק בנושאים עליו הוא מדבר בצורה די שטחית שמטרתה לכסות כמה שיותר מידע. כלומר, לשמוע פרק העוסק בנדל"ן "חם" והתלבטויות בנושא לא יגרום לכם להחליט אם לקנות דירה או לא, אבל בהחלט ייתן נקודת אחיזה בנושא. ובאופן כללי, אל תחליטו דברים רק בגלל שמישהו באינטרנט אמר.

פרקים נבחרים

רלוונטי לתקופה האחרונה. החיבור בין סיפורי מורשת קרב לבין עולם הכלכלה מעניין, ומוסיף רובד של פטריוטיות לנושאים קרים כמו נדל"ן והשקעות.
אם התחייבות להסכת שלם כבדה יותר מדי עליכם, הפרק הזה מומלץ כנשנוש לימודי. בכמעט עשרים דקות פותחים נושא שלם שבוער בקרב מי שמנסים להבין מה לעשות עם הכסף שלהם אחרי שהחליטו להרוויח יותר.
חשוב לציין שאין שום אזכור על משחת שיניים בתוך חשבון הבנק, לפחות בפרק הזה, אלא בעיקר זווית קצת שונה של מיקרו על התנהלות כלכלית. זה שינוי מרענן יחסית לכל חשיבת המאקרו שרווחת בהסכת.

* כל האמור באתר מאניטיים הוא מידע כללי בלבד ואין לראות בו ייעוץ. אנחנו לא יועצי השקעות, סוכני ביטוח או יועצי פנסיה, אנחנו כן אוהבים שלאנשים יש יותר כסף פנוי ושמחים לעזור בזה.

17 אפיקי השקעה

רעיונות ל-17 אפיקי השקעה שיגדילו לכם את ההכנסות.
חלקם יותר נגישים ופשוטים, חלקם יותר מוכרים, כמה יפתיעו אתכם.
את כולם כדאי להכיר כי כל אחת מהן היא דרך לעשות כסף.

שיתוף

לפתיחת חשבון מסחר באקסלנס טרייד שדורשים את ההון הכי נמוך לפתיחת תיק (20K). אני אשמח שתפתחו אותו דרך הקישור שלי. כשנרשמים דרכי מקבלים, חוץ מכל ההטבות למצטרפים חדשים, גם 100 ש"ח מתנה. להצטרפות

המלצות קריאה

אולי תאהבו גם

מאמר אקראי מהאתר שלנו. גלו משהו חדש על לעשות כסף!

חינם! 17 אפיקי השקעה

רעיונות ל-17 אפיקי השקעה שיגדילו לכם את ההכנסות.

נושאים עיקריים

שיתוף

לקריאה נוספת

השקעות לעצלנים הפודקאסט
פודקאסטים על כסף
ליאור שפירא

השקעות לעצלנים – הפודקאסט

נושא: השקעות, למתחיליםאורך פרק: 9-45 דקותמתאים ל: מי שרוצה להבין את הבסיס של ההשקעות ואיך להתחילשפה: עבריתלאתר של תמיר מנדובסקי תמיר מנדובסקי הוא מהטובים. כשפתחתי את מאניטיים הוא

קריאה נוספת >>
הכסף של החיים עצמם
פודקאסטים על כסף
ליאור שפירא

הכסף של החיים עצמם

מה דעתנו על הפודקאסט "הכסף של החיים עצמם" של תומר ורון? | סקירת פודקאסטים וערוצים על כסף: איך הוא מתנהג, איך לעשות אותו, איך לא לאבד אותו.

קריאה נוספת >>
וידויים פיננסיים פודקאסט
פודקאסטים על כסף
ליאור שפירא

The Financial Confessions

"וידויים פיננסיים" (The Financial Confessions) הוא פודקאסט ראיונות על כסף והתפקיד שלו בחיינו. המראיינת היא צעירה אמריקאית ליברלית. להמשך קריאה ולפרקים נבחרים:

קריאה נוספת >>

להגדיל חסכון ב-5 צעדים פשוטים

1. מלאו את הפרטים
2. פתחו קופת גמל להשקעה או קרן השתלמות עם הטבה בדמי הניהול
3. בנו את התמהיל המתאים לכם ביותר בעזרת היועצים של טרפז פיננסים
4. הפקידו כסף עד סוף השנה
5. הגדילו את החסכון שלכם.

ימים
שעות
דקות
שניות

עד סוף השנה

* ההטבה גם לשכירים וגם לעצמאים
** ההטבה ללא עלות מעבר לדמי הניהול

ב-31.12 נגמרת שנת המס וההפקדה מתאפסת. חבל לפספס שנה.

עוסקים פטורים? חושבים על פתיחת עוסק?

ניהול עוסק לעצמאים מתחילים