קרנות גידור

קרנות גידור מוקמות על ידי אנשים פרטיים ומתמחות בהשקעות מסיומות. אין ספק כי קרנות גידור יכולות להניב תשואות גבוהות אך הדבר תלוי בקרן בה אתם משקיעים.

תוכן עניינים

מה הן קרנות גידור?

עולם ההשקעות הוא אחד העולמות הסבוכים ביותר שיש בעולם העסקים. אדם אשר משקיע ללא מחקר הוא אדם אשר מסכן את כספו ושם אותו על קרן הצבי. אין ספק שאנו צריכים לתת לכסף לעבוד בשבילנו אך גם אין ספק כי אנו צריכים להשקיע בחכמה ומתוך הבנה עמוקה בנבכי השוק. אם כן לא רבים מודעים לכך אך אחת ההשקעות החכמות ביותר שיש היא השקעה בקרן גידור.

קרנות גידור הן קרנות המוקמות על ידי אנשים פרטיים ומתמחות בהשקעות מסיומות. יש קרנות אשר משקיעות בנדל"ן, אחרות בשוק המניות ואילו אחרות בסחורות. כל קרן כזאת יכול להיות קטנה או גדולה, כלומר עם כסף רב או מועט להשקעה ויש לה מנהל אשר מחליט במה להשקיע. קרן גידור איכותית יכולה להניב תשואה גבוהה מאוד וזה משהו שכדאי לקחת בחשבון.

האם כדאי לי להשקיע בקרן גידור?

אם אתם רוצים להשקיע בקרן גידור אתם צריכים להסתכל על התשואות שלה בעבר ולהשוות את התשואות הללו למדד המניות כמו הדאו ג'ונס או ה-S&P 500. אם הקרן לא מביאה תשואות גבוהות יותר ממדד המניות אזי לא כדאי להשקיע בה. יש הרבה קרנות גידור בעולם ואט אט הן החלו לצוץ גם בישראל ולכן השקעה בהן היא אופציה מאוד מעניינת.

עליכם להבין כי השקעה בקרן גידור יכולה להניב תשואה מאוד גבוהה וזה משהו שאתם חייבים לתת עליו את הדעת. פעמים רבות השקעה בקרן עדיפה על פני השקעה במניות וגם על פני השקעה בנדל"ן וכך אפשר לראות כי יותר ויותר קרנות מקומות ונראה כי המגמה הזאת תימשך גם בעתיד.

האם זה משנה באיזה קרן אני משקיע?

אין ספק כי קרנות גידור יכולות להניב תשואות גבוהות מאוד אך הדבר תלוי בקרן בה אתם משקיעים. עליכם להבין כי לא כל הקרנות מניבות את אותה התשואה ועליכם לבחור את הקרן שבה אתם רוצים להשקיע בפינצטה. הדבר החשוב ביותר בקרן הוא המנהל שלה.

ככל שמנהל הקרן יותר טוב כך הקרן תניב תשואה גבוהה יותר. לכן לא די לבחון את התשואות בעבר של הקרן אלא יש גם לבצע מחקר מי הוא מנהל הקרן ועל סמך זאת להחליט האם להשקיע בקרן או שמא עדיף לכם להשקיע בקרן אחרת עם מנהל יותר מקצועי ויותר איכותי אשר ישיג תשואות יותר גבוהות.

מה הקשר בין ביטקוין ובין קרן גידור?

יש קרנות המאפשרות לבצע העברת כספים מביטקוין ויש קרנות המאפשרות להשקיע בביטקוין כחלק מאסטרטגיית ההשקעה שלהן. כך אפשר לראות כי עולם המטבעות הווירטואליים קשור באופן הדוק אל עולם קרנות הגידור ונראה כי הקשר הזה רק ילך ויתחזק לאורך השנים. אם אתם בעלים של ביטקוין אתם יכולים להשקיע איתו בקרן גידור וכך לקבל גם את התשואה של קרן הגידור וגם את התשואה של הביטקוין וזה יתרון עצום לכל משקיע ומשקיע. 

* כל האמור באתר מאניטיים הוא מידע כללי בלבד ואין לראות בו ייעוץ. אנחנו לא יועצי השקעות, סוכני ביטוח או יועצי פנסיה, אנחנו כן אוהבים שלאנשים יש יותר כסף פנוי ושמחים לעזור בזה.

17 אפיקי השקעה

רעיונות ל-17 אפיקי השקעה שיגדילו לכם את ההכנסות.
חלקם יותר נגישים ופשוטים, חלקם יותר מוכרים, כמה יפתיעו אתכם.
את כולם כדאי להכיר כי כל אחת מהן היא דרך לעשות כסף.

שיתוף

לקבלת הצעה לפתיחת קופת גמל להשקעה וקרן השתלמות

עצמאים מתחילים?

המלצות קריאה

אולי תאהבו גם

מאמר אקראי מהאתר שלנו. גלו משהו חדש על לעשות כסף!

פודקאסט מדברים על ספרי כסף
פודקאסטים על כסף

מדברים על (ספרי) כסף

נושא: בתאוריה ביקורת ספרי כלכלה, בפועל המון לרלורים אורך פרק: 20-45 דקותמספר פרקים: 39 פרקים, הפסיקו לצאת בינואר 2020.שפה: עברית כשמתחילים לרצות להבין בכלכלה, יש המון חומרי קריאה. חלק מהחומרים האלו הם ספרים שאמורים ללמד

המשך קריאה »

חינם! 17 אפיקי השקעה

רעיונות ל-17 אפיקי השקעה שיגדילו לכם את ההכנסות.

נושאים עיקריים

לקריאה נוספת

ערך מוסף בשבילי פודקאסט
פודקאסטים על כסף
ליאת זמיר

ערך מוסף בשבילי

מהם מושגי היסוד הכלכליים שחשוב לכל אחד ואחת להכיר? למה הם חשובים? איך ניגשים אליהם, גם אם מדובר במילים מפחידות כמו "קניית דירה" או "השקעה בבורסה"?

קריאה נוספת >>

להגדיל חסכון ב-5 צעדים פשוטים

1. מלאו את הפרטים
2. פתחו קופת גמל להשקעה או קרן השתלמות עם הטבה בדמי הניהול
3. בנו את התמהיל המתאים לכם ביותר בעזרת היועצים של טרפז פיננסים
4. הפקידו כסף עד סוף השנה
5. הגדילו את החסכון שלכם.

ימים
שעות
דקות
שניות

עד סוף השנה

* ההטבה גם לשכירים וגם לעצמאים
** ההטבה ללא עלות מעבר לדמי הניהול

ב-31.12 נגמרת שנת המס וההפקדה מתאפסת. חבל לפספס שנה.

עוסקים פטורים? חושבים על פתיחת עוסק?

ניהול עוסק לעצמאים מתחילים

קבלו פרק בחינם מתוך הספר חצי מליון ש"ח עד גיל 35 שבכתיבה בימים אלו!

17 אפיקי השקעה

רעיונות ל-17 אפיקי השקעה שיגדילו לכם את ההכנסות.
חלקם יותר נגישים ופשוטים, חלקם יותר מוכרים, כמה יפתיעו אתכם. את כולם כדאי להכיר כי כל אחת מהן היא דרך לעשות כסף.