הלוואות לעובדי מדינה – כי זו הלוואה שווה

אם אתם עובדי מדינה אתם יכולים ליהנות מסכומי כסף גבוהים, בעלות נמוכה, ולמצוא מענה לכל צורך ולקבל כסף מכל סיבה שהיא, ובקלות.

תוכן עניינים

לכסף יש מחיר, וקבלת הלוואה תמיד דורשת בדיקה בציציות. כמה אנחנו הולכים לשלם עבור הכסף הזה, מה הריבית, ואיך היא משתנה, אם בכלל לאורך זמן, כל אלו הן חלק מרשימה ארוכה של שאלות לגיטימיות וחשובות מאוד בעולם הפיננסים, כשאתם ניגשים לקבל הלוואה. הלוואות לעובדי מדינה הן הלוואות בתנאים נוחים מן הרגיל, תנאים ייחודיים שנוצרו בדיוק עבור קהל של עובדי המדינה.

אם אתם עובדי מדינה, הרי שיכול להיות שהלוואה מסוג זה נגישה לכם, מה שאומר שאתם יכולים ליהנות מסכומי כסף גבוהים, בעלות נמוכה, ולמצוא מענה לכל צורך ולקבל כסף מכל סיבה שהיא, ובקלות.

איך עובדות הלוואות לעובדי מדינה?

הלוואות לעובדי מדינה עוברות דרך תהליך אחר מהלוואה לאזרח הממוצע. החשב הכללי של מדינת ישראל (הגוף והאדם שאחראים על תקציב המדינה) מפרסם מעת לעת מכרז לבנקים, לצורך מתן הלוואות מסובסדות לציבור עובדי המדינה.

עובדי מדינה נהנים מתנאים טובים יותר – 

  • הגופים המלווים יכולים לסמוך על עובדי המדינה יותר, שכן הם בעבודה מסודרת היטב, שלא כמו הרבה ענפים במשק, הרי שלעבוד עבור המדינה נחשב למשהו יציב ובטוח, וכל גוף מלווה ישמח להלוות למישהו עם עבודה מסודרת שכזו.
  • מדובר בציבור גדול, שמאוגד יחד תחת מטריית עובדי-המדינה. לעבוד מול גופים גדולים נותן הרבה יתרונות לגוף המלווה, ובעיקר הזדמנות לעשות עסקים עם ציבור שלם, וליהנות מגישה לציבור שלם, לכם האפשרות להלוות לעובדי מדינה יוצאת במכרז.
  • גם בתוך עולם ההלוואות יש הזדמנויות שונות לסקטורים שונים, והלוואות למורים, שגם הם עובדי המדינה, הן דוגמא מעולה לכך. מורים נחשבים לעובדים אשר אינם משתכרים בהתאם לחשיבות ולקושי בעבודה שלהם, אך הם יכולים להתנחם בהלוואות בתנאים מעולים, בטח ביחס לשוק החופשי, ואפילו ביחס להלוואות של עובדי מדינה אחרים.
  • עובדי מדינה מקבלים תנאים טובים יותר גם בהלוואות בנקאיות, וגם בהלוואות חוץ בנקאיות, כך שלא משנה מול איזה גוף תעבדו, אתם תמיד ביתרון יחסי במשק, ויכולים ליהנות מתנאים משופרים בהלוואה שלכם, לכל מטרה שרק תרצו.

מתי לקחת הלוואה?

אחת הסיבות העיקריות והנפוצות ביותר ללקיחת הלוואה היא היותכם במינוס. להיות במינוס בבנק זה בעצם להיות תחת הלוואה שאת תנאיה אתם לרוב לא יודעים. אם השתמשתם בכסף שאין לכם, ואתם בעצם ממומנים על ידי הבנק, אתם יכולים לתאר לעצמכם שהבנק גובה על כך ריבית. ובכן, הריבית על המינוס היא אחת הריביות הקשות ביותר, ולכן מספיק שנכנסתם למינוס על רקע הוצאות גדולות או התנהלות כלכלית שגויה, וכבר אתם מפסידים הרבה מאוד על ריביות, ועדיף לקחת הלוואה מסודרת עם החזרים הרבה יותר הגיוניים ובריאים.

בנוסף, הלוואות לעובדי מדינה ניתנות לכל מטרה, מה שאומר שתוכלו לרכוש רכב, לתמוך בילדים, להגשים חלום של חופשה, לשפץ את הבית, ועוד אינספור מטרות שכסף יכול להגשים עבורנו.

* כל האמור באתר מאניטיים הוא מידע כללי בלבד ואין לראות בו ייעוץ. אנחנו לא יועצי השקעות, סוכני ביטוח או יועצי פנסיה, אנחנו כן אוהבים שלאנשים יש יותר כסף פנוי ושמחים לעזור בזה.

17 אפיקי השקעה

רעיונות ל-17 אפיקי השקעה שיגדילו לכם את ההכנסות.
חלקם יותר נגישים ופשוטים, חלקם יותר מוכרים, כמה יפתיעו אתכם.
את כולם כדאי להכיר כי כל אחת מהן היא דרך לעשות כסף.

שיתוף

לקבלת הצעה לפתיחת קופת גמל להשקעה וקרן השתלמות

עצמאים מתחילים?

המלצות קריאה

אולי תאהבו גם

מאמר אקראי מהאתר שלנו. גלו משהו חדש על לעשות כסף!

ניסוי המרשמלו
כסף בגיל צעיר

נאום הגנה על ילדי המרשמלו

ניסוי המרשמלו הוא ניסוי מוכר על דחיית סיפוקים אצל ילדים. לאורך זמן הניסוי הראה שהילדים שלא אכלו את המרשמלו וידעו לדחות סיפוקים – היו מוצלחים יותר. רעות גזבר יוצאת להגנת הילדים שאכלו את המרשמלו

המשך קריאה »
פודקאסט מדברים על ספרי כסף
פודקאסטים על כסף

מדברים על (ספרי) כסף

נושא: בתאוריה ביקורת ספרי כלכלה, בפועל המון לרלורים אורך פרק: 20-45 דקותמספר פרקים: 39 פרקים, הפסיקו לצאת בינואר 2020.שפה: עברית כשמתחילים לרצות להבין בכלכלה, יש המון חומרי קריאה. חלק מהחומרים האלו הם ספרים שאמורים ללמד

המשך קריאה »

חינם! 17 אפיקי השקעה

רעיונות ל-17 אפיקי השקעה שיגדילו לכם את ההכנסות.

נושאים עיקריים

לקריאה נוספת

איך להתעשר בגיל צעיר
כסף בגיל צעיר
ליאור שפירא

איך להתעשר בגיל צעיר

לא פשוט להתעשר בגיל צעיר. קל יותר לעשות כסף בגיל מבוגר, עם ותק ונסיון. אבל צעירים אמידים ששיפרו מאוד את מצבם הכלכלי – התחילו איפשהו.

קריאה נוספת >>

להגדיל חסכון ב-5 צעדים פשוטים

1. מלאו את הפרטים
2. פתחו קופת גמל להשקעה או קרן השתלמות עם הטבה בדמי הניהול
3. בנו את התמהיל המתאים לכם ביותר בעזרת היועצים של טרפז פיננסים
4. הפקידו כסף עד סוף השנה
5. הגדילו את החסכון שלכם.

ימים
שעות
דקות
שניות

עד סוף השנה

* ההטבה גם לשכירים וגם לעצמאים
** ההטבה ללא עלות מעבר לדמי הניהול

ב-31.12 נגמרת שנת המס וההפקדה מתאפסת. חבל לפספס שנה.

עוסקים פטורים? חושבים על פתיחת עוסק?

ניהול עוסק לעצמאים מתחילים

קבלו פרק בחינם מתוך הספר חצי מליון ש"ח עד גיל 35 שבכתיבה בימים אלו!

17 אפיקי השקעה

רעיונות ל-17 אפיקי השקעה שיגדילו לכם את ההכנסות.
חלקם יותר נגישים ופשוטים, חלקם יותר מוכרים, כמה יפתיעו אתכם. את כולם כדאי להכיר כי כל אחת מהן היא דרך לעשות כסף.