איך לעשות כסף עם ריבית דריבית

אחת הדרכים הטובות ביותר להשקיע את כספך שהרווחת קשה והעושר שהוא צובר היא בריבית דריבית על השקעותיך. בין אם השקעתם את כספכם בגיל צעיר ובין אם עשיתם בו שימוש מלא לאורך זמן, תוכלו להשתמש בו בכדי להגדיל לא רק את הונכם אלא גם את ערך ההשקעה שלכם לטווח הארוך. כדי להרוויח ריבית דריבית, אתה פשוט צריך לפתוח חשבון השקעה עם מונח שמציע לך ריבית כזו ולחכות שהם יכתבו לך צ'ק.

אם תשמור על תשלומי ריבית בחשבון

תרוויח עוד כמה עשורים של ריבית. לאורך זמן ריבית דריבית תקזז את הריבית הפשוטה שאתה מרוויח על הסכום המקורי. היתרון של ריבית דריבית הוא שלאורך זמן תרוויחו יותר ריביות בהשקעות שלכם מאשר בריבית פשוטה. אם אתה ממשיך להרוויח את אותה ריבית כמו בהשקעתך לראשונה אך לעולם לא תוסיף עוד כסף, תוכל לראות את הכוח של העלאת הריבית.

זו הסיבה שאתה יכול להגדיל את עושרך באופן אקספוננציאלי עם ריבית דריבית

וזו הסיבה שהרעיון להגדיל את התשואות כל כך חשוב לעבד את הכסף שלך. אני מדבר על העלאת ריביות מכיוון שישנן דרכים אחרות להשקיע כסף, והשקעה היא אחד הדברים החזקים ביותר שאנחנו יכולים לעשות כדי לבנות שגשוג בטווח הארוך. במילים פשוטות, ריבית דריבית היא ריבית שנצברה על סכום הקרן של השקעתך, אשר באופן עקרוני גם מניב ריבית. במילים פשוטות, זה אומר שאתה מתחיל להרוויח ריבית, שאתה מכפיל בכסף שלך בקצב מואץ. אז בעצם, זה כאשר אתה מקבל יותר ריבית ממה שכבר הרווחת, ומרוויח ריבית על מה שהרווחת כדי להגדיל את הכסף שלך באופן אקספוננציאלי. התיאור הפשוט ביותר של ריבית דריבית הוא שהוא משקף את העובדה שהריבית מושגת על ידי צבירת ריבית על ההשקעות שלך. במילים פשוטות, ההבדל הוא בין הריבית שהיא מרוויחה עד אינסוף לבין הריבית שהיא מרוויחה בעצמה באינפיניום – אינסופי.

אם יש לך חשבון בנק בו הריבית מצטברת מדי יום

מישהו עם חשבון חיסכון בעל ריבית גבוהה שמעלה ריבית מדי יום ירוויח יותר ריבית מאשר אם היה לך את זה מדי יום. אם קרן החירום שלך צומחת מהר יותר מהחסכונות שלך, תוכל לראות שהשילוב עובד בשבילך. ישנן מספר דרכים להשתמש בריבית דריבית כדי לעזור לך להגדיל את החיסכון שלך, אך ככל שתתחיל מוקדם יותר כך ייטב.

גם אם יש לך רק 50 $ להתחיל

בצע הפקדה והרוויח ריבית דריבית היום. כדי להפיק את המרב מההפקדה הראשונית שלך, עליך לבחור חשבון שמשלם ריבית דריבית. ככל שהריבית בחשבונך גבוהה יותר, כך תרוויח יותר ריבית על הכסף שאתה מכניס לחשבון. לא כל חשבונות הריבית הם ריבית דריבית, אך אלו שכן ירוויחו יותר ריבית דריבית מכיוון שהם צומחים מהר יותר עם הזמן מאשר אלו המקבלים ריבית פשוטה.

הדרך הקלה ביותר לגלות כמה ריבית דריבית תוכל להרוויח על חסכונותיך

היא מחשבון ריבית דריבית בחינם מטעם רשות ניירות ערך. אתה יכול לחשב את הכנסות הריבית שלך באמצעות מחשבון ריבית דריבית מקוונת, אך אתה יכול לעשות זאת בעצמך. נסה את מחשבון הריבית שלנו כדי לראות כיצד שיעורים יעבדו עבורך.

אם אינך בטוח כמה רווחים היית מרוויח על סכום מסוים

מחשבון הריבית הדבקה שלנו יראה לך כמה תוכל לחסוך. השתמש במחשבון הריבית שלנו כדי להראות את העלייה בשיעור ההשפעה של החיסכון שלך לאורך זמן. אם תהיתם פעם כמה רווחתם בפועל בחשבון, עיינו במחשבון הריבית המורכב MU30 שלנו. בין אם אתה משקיע חדש ובין אם אתה משקיע לטווח ארוך עם סכום חיסכון גדול, הנה כיצד לחשב ריבית דריבית.

בדוגמה לעיל, הריבית הממוצעת שנצברה בחשבון ריבית דריבית פשוטה לאחר חמש שנים היא 167%. לדוגמה, יש לך 100 דולר בבנק והיית מרוויח 10,000 דולר בריבית פשוטה. לפניכם השוואה של שיעורי הריבית שנמצאים בחשבון מעל 5 שנים.

אם תשקיעו קצת בכל חודש ותרוויחו ריבית דריבית, תוכלו לחוות צמיחה ותאוצה לאורך זמן.

במאמר זה תוכלו ללמוד מהו ריבית דריבית

כיצד לחשב אותה וכיצד היא עובדת. ההגדרה הפשוטה ביותר של המונח היא שעניין מביא עניין. באמצעות ריבית דריבית, אנו יכולים למצב את עצמנו כדי לבנות את החסכונות שלנו לטווח הארוך – מכיוון שהקסם של הרווחת ריבית בריבית עוזר להגדיל את עושרנו ולהגדיל את הירושה שלנו. כדי לראות כיצד עליית שער יכולה להגביר את החיסכון שלך לאורך זמן, הנה סקירה מהירה של מה שמוצע ומה מציע.

* כל האמור באתר מאניטיים הוא מידע כללי בלבד ואין לראות בו ייעוץ. אנחנו לא יועצי השקעות, סוכני ביטוח או יועצי פנסיה, אנחנו כן אוהבים שלאנשים יש יותר כסף פנוי ושמחים לעזור בזה.

Share:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

רוצים לפתוח תכנית השקעה או חסכון ולראות את הכסף שלכם עושה כסף?

אולי תאהבו גם

מאמר אקראי מהאתר שלנו. גלו משהו חדש על לעשות כסף!

כלכלת חיים

השבוע בכנס המכור לצמיחה בסידני בוחן כיצד אנו עוברים מכלכלת צמיחה לכלכלת מדינה יציבה. כלכלה פוליטית וכלכלה היא חקר חיי העסקים הרגילים של האנושות. כלכלת

לקריאה

Social Media

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

Categories

On Key

לקריאה נוספת

סימני אזהרה: איך (לא) לעשות כסף

האתר הזה נועד לדבר על איך לעשות כסף. יש פה הרבה דרכים ורעיונות שמספרים סיפור פרקטי ויומיומי. אין פה ניסים ונפלאות, גרפים מסחררים וסיפורים גדולים

איך לעשות כסף עם ריבית דריבית

אחת הדרכים הטובות ביותר להשקיע את כספך שהרווחת קשה והעושר שהוא צובר היא בריבית דריבית על השקעותיך. בין אם השקעתם את כספכם בגיל צעיר ובין

כלכלת חיים

השבוע בכנס המכור לצמיחה בסידני בוחן כיצד אנו עוברים מכלכלת צמיחה לכלכלת מדינה יציבה. כלכלה פוליטית וכלכלה היא חקר חיי העסקים הרגילים של האנושות. כלכלת